Bateria kuchenna trójdrożna Ontario biała - sklep

Chcąc cieszyć się czystą, filtrowaną wodą z kranu, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią baterię kuchenną. Model trójdrożny Ontario prezentowany na tej podstronie to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na łatwym dostępie do wody kranowej. Rozwiązanie zastosowane w tej baterii zapewnia osobny dopływ cieczy przefiltrowanej oraz pochodzącej z sieci - w ten sposób obie nie mieszają się ze sobą, zachowując czystość wody. Ponadto model Ontario cechuje się eleganckim wyglądem dzięki zastosowaniu białej powłoki w połysku.
Bateria kuchenna Ontario Biała - trójdrożna

Biała bateria zlewozmywakowa trójdrożna Ontario - cechy

Biała bateria zlewozmywakowa trójdrożna Ontario o wysokości 30 cm i szerokości 28 cm posiada dwa perlatory oraz trzy osobne dopływy - dla wody ciepłej, zimnej i filtrowanej. Dzięki temu oczyszczona ciecz nie miesza się z nieoczyszczoną. Wylewka baterii ma możliwość obrotu o 360. Do zestawu dołączone są także dwa elastyczne przewody do wody ciepłej i zimnej o gwincie wewnętrznym 1/2", a także jeden przewód do wody oczyszczonej o gwincie 1/4" kompatybilnym z większością urządzeń filtrujących oraz systemów odwróconej osmozy.

Ontario biała bateria kuchenna trójdrożna - sklep

Jako sklep specjalizujący się w dostarczaniu produktów filtrujących wodę zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Zależy nam na maksymalnej satysfakcji konsumentów z zakupu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane pozycje, wśród których widnieje biała bateria zlewozmywakowa trójdrożna Ontario, cechowały się solidnością, skutecznością, funkcjonalnością, wydajnością, a także estetycznym wyglądem. To właśnie sprawia, że wielu klientów nam zaufało.

Jak podłączyć baterię trójdrożną Ontario?

Bateria trójdrożna Ontario, jak wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty, posiada instrukcję montażu i obsługi dołączoną do zestawu. Z jej pomocą każdy, kto zakupi prezentowany model, sprawnie poradzi sobie z instalacją baterii, nie tracąc jednocześnie 2-letniej gwarancji zapewnionej przez nas. Jednak w przypadku, gdy klient woli pozostawić to zadanie w rękach fachowców, nasz zespół specjalistów służy odpłatną, profesjonalną pomocą - wystarczy się z nami skontaktować, aby ustalić termin wizyty montera.